224232914256165
AnkaraFirmalar
temp
Facebook Twitter Gplus
advs1
advs2

Çekici görünmenizi sağlayacak stil önerileri

Çekici görünmenizi sağlayacak stil önerileri
487 görüntüleme
advs12
advs11

İşte işinize yarayacak stil önerileri:

Dantelli kıyafet
Her zaman kadınsı bir tercih olan dantelli kıyafetler bu yılın trendleri arasında oldukça ön planda yer alıyor. Üzerinizde çok zarif duracak dantelli kıyafetlerle gecenin en çekici kadını siz olabilirsiniz.

Dumanlı göz makyajı
Hem seksi hem de şık bir görünüm sağlayan dumanlı göz makyajı (smokey eyes) ayna karşısında makyaj için saatler harcamadan seksi görünmenizi sağlar. Sade yüzünüze uyguladığınız buğulu göz makyajınız ile bir anda havanız değişecek.

Topuklu ayakkabı
Seksi ve çekici görünmenin bir parçası olan topuklu ayakkabılar stilinize şıklık katıyor. Saatlerce üzerinde durmak zor olsa da kot pantolonla dahi giydiğinizde muhteşem bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.

Kırmızı ruj
Kırmızı dudaklarla her zaman seksi görünmek mümkün. Dudak parlatıcılarını bir kenara bırakın, cesur ve çekici görünmek için kırmızı rujları tercih edin.

Mini elbise
İster mini etek, isterseniz mini bir elbise, isterseniz mini bir şort… Seçiminiz hangisi olursa olsun bu kıyafetle oldukça seksi görüneceksiniz. Modası hiç geçmeyen mini elbiselerden gardırobunuzda mutlaka olmalı.