224232914256165
AnkaraFirmalar
temp
Facebook Twitter Gplus
advs1
advs2

Apartmanda Beslenebilicek Köpek Cinsleri

Apartmanda Beslenebilicek Köpek Cinsleri
568 görüntüleme
advs12
advs11
Havanese : Küçük cüsseli enerji dolu bir köpek türüdür, sizi sürekli eğlendirir. Onu bütün gün evinizin bir köşesinden diğer köşesine doğru koştururken görebilirsiniz.
Pug : Sahibinin olduğu her yere kolayca adapte olabilir. Arkadaş canlısı ve sevecen olan Puglar, enerji dolu ve yerinde duramayan bir köpek cinsidir.
Shih-Tzu : Ev ortamına rahatça uyum sağlayan bu türün, uzun tüylerinden dolayı bakımı biraz zordur. Bu tatlı köpek türü sakin.
İngiliz Bulldog : Genellikle bahçe seven bu cins apartman dairelerinde de yaşayabilir. Sevecen ve nazik bir cinstir. 

Boston Terrier : Sessiz ve nazik bir cins olan Boston Terrier cinsi köpekler apartman hayatı için daha uygun. Düzenli yürüyüş isteyen bu köpekleri mutlu etmek için yürüyüş parkuru ya da bir köpek parkı paha biçilemez olacaktır.
Fransız Bulldog : Sessiz bir cins olan Fransuz Bulldog'u apartman hayatı için uygun olacaktır. Görünüşleri Boston Terrier'a benzeyen bu cins şehir hayatına uyumludur.
Dachshund : Meraklı ve aktif bir cins olan Dachshund, evcil hayvan olarak sahiplendirilecekse mutlaka erken eğitime ihtiyacı var.
Chihuahua : Bir çantada bile taşınabilecek kadar küçük olan bu cins şehir hayatına oldukça uyum sağlayabilir. Kısa yürüyüşler onlar için yeterli olacaktır. 
Cavalier King Charles Spaniel  : Kraliyet Sarayı için yetiştirilmiş olan bu köpek şehire de uyum sağlar. Parkta top kovalayacak kadar hareketli olan bu köpek tembel bir şekilde kanepede de uyuyabilir.
Great Dane : Köpek küçük olmasın ama evcil olsun diyorsanız bu köpek biçilmiş kaftan. Daire hayatına uyum sağlayabilen bu cins, oldukça tembel ve sakin.
Labrador Retriever : Aktif bir ırk olan Labrador Retriever, koşmayı oynamayı gezmeyi seven bir tür olarak bilinir. Aynı zamanda sadık ve söz dinleyen bir cinstir.
Yorkshire Terrier : İlgi bekleyen bu köpekler, küçük cüsseleri nedeniyle şehirli yaşama uyum sağlayabiliyor. Negatif enerjiyi yok eden bu köpek cinsi insan canlısı ve az egzersiz yapıyor. 
Minyatür Pinscher : Apartman hayatında hem eğlenceli hem de sakin bir köpek istiyorsanız bu cins sizin için yeterli olacaktır. Küçük ve doğurgan olan bu cins sizin için hem doğal hem de enerjik bir arkadaş olacaktır.
Pekingese : Tembel bir köpek cinsi olan Pekingese bakımı kolay olan cinstir. Egzersiz ve şekerlemeleri tamamlandığında iyi bir ev arkadaşı olacak. 
Corgi : Çocuklarla çok iyi anlaşır, eğitime açık bir orta ırktır.
Beagle : Yüksek enerjili, sevecen uyumlu küçük ırk .
Collie : Duygusal, sadakatli, çocuklarla iyi anlaşan bekçi köpeğidir büyük ırk olmasına karşın apartman dairesinde sorun çıkartmaz aşırı hareketli bir köpek değildir.