224232914256165
AnkaraFirmalar
temp
Facebook Twitter Gplus
advs1
advs2

Yıldırım Kepenk Sistemleri

Yıldırım Kepenk Sistemleri
main

Bugüne kadar yaşadığınız mekânları güzelleştirmek, sizlere daha kaliteli yaşam alanları sunmak ve hayata daha güvenilir ortamlardan bakmanızı sağlamak için çalışan YILDIRIM KEPENK’in resmi web sitesine hoş geldiniz. Firmamız genel olarak Kepenk Sistemleri, Çatı ve Oluk Aktarma , Havalandırma Borusu, Ferforje ve Demir Doğrama konularında profesyonel çözümler sunmaktadır.

YILDIRIM KEPENK, 15 yıllık bilgi ve deneyimi ile Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne ürün yelpazesini genişleterek birçok alanda eksiksiz çözümler sunmaktadır.Sahip olduğu güçlü kadrosu sayesinde, kalite ve hizmet standartlarını daha yüksek seviyelere taşımayı hedefleyen YILDIRIM KEPENK, %100 müşteri memnuniyeti, ileri teknoloji kullanımı, yükse ürün kalitesi, tecrübeli teknik servis hizmeti, dürüstlük ve etik değerlere bağlılık ilkelerinden taviz vermeden başarısını sürdürmektedir.Unutulmamalıdır ki, kepenk YILDIRIM KEPENK’in işidir!

Mağaza ve işletmelerimiz günümüzde kötü niyet ve düşüncelerin tehdidi altındadır. Bu konuda en öncelikli çözüm ise güvenlik için alınacak tedbirlerdir.

Günümüzde işyerleri güvenliğinin vakit geçirmeden çözülmesi gereken bir sorun olduğu inkar edilemez.

Kötü amaçlı insanların saldırı ve gasplarından korunmak, hırsızlığı önlemek, zarar verebilecek hava koşullarından etkilenmemek için bazı tedbirler almak artık vazgeçilmez bir zorunluluktur. Bu tedbirlerin en başında panjur ve kepenk sistemleri gelmektedir.Bahsi geçen kepenk sistemleri kapalı konumda iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık işyeri sahiplerinin başvuracağı önlemlerin başında geliyor. YILDIRIM KEPENK mağaza kepenk sistemleri estetiği de ön planda tutarak, çağdaş tasarımlar ve güvenli bir yaşam garantisi verir…

Demirciler Sitesi 242. Sok. No:18 Siteler-Altındağ ANKARA
Telefon (Sabit)
+90 (312) 348 48 81
Telefon (GSM)
90 (533) 515 38 97
Web Sitesi
Eposta
Görüntülenme
823

Yapı | İnşaat ve Yan Sektörleri

Ankara' da faaliyet gösteren   Alt Yapı, Asansör,    Baca Sistemleri,  Bayrak Direkleri,  Beton Yer Karoları, Boya Satışı ve Boyacılar,  Cam, Ayna ve Vitray, Çelik Konstrüksiyon, Çelik Hasır, Dekorasyon, Alçı, Kartonpiyer, Duvar Kağıdı,  Dış cephe giydirme, Duşa kabin ve Küvet Sistemleri,  Ferforje, Demir Doğrama ve Korkuluk Sistemleri, Harita - Kadastro,  Havuz Yapımı ve Kimyasalları, Sauna Yapım... Devamı
advs3